Tanie długopisy reklamowe umieszczone w tekturowych opakowaniach.

Tanie długopisy reklamowe są bardzo często wybierane jednak mają one to do siebie że nie do końca są trwałe. Tanie długopisy reklamowe z nadrukiem są głównie wybierane do gospodarstw domowych, nie mają one zbytnio specjalnie żadnych konkretnych funkcji. To raczej droższe długopisy reklamowe z nadrukiem mają konkretne funkcje takie jak wbudowany pendrive czy też magnez, który umożliwia umieszczenia długopisu na lodówkach.

Także o tanich długopisach reklamowych z nadrukiem nie można powiedzieć że są wytrzymałe, oraz że są sprzedawane w eleganckich etui. Tanie długopisy reklamowe najczęściej są sprzedawane w etui wykonanych z plastiku w tym przypadku nie mamy co liczyć na drewniane czy skórzane etui które głównie jest zarezerwowane dla tych droższych długopisów reklamowych z nadrukiem, które mają odpowiednią cenę.

Jednak czasami też zdarza się tak że klienci kupują tanie długopisy reklamowe z nadrukiem hurtowo. Wtedy właśnie długopisy takie są zapakowane do papierowych kartonów. Nie ma co tu liczyć na skrzynki wykonane z drewna. Papierowe kartony są odpowiednie wówczas dla tanich długopisów reklamowych z nadrukiem, jest to bardzo ważne warto jest także zwracać uwagę czy w takich kartonach długopisy nie są poniszczone.