Jakiej firmy długopisy reklamowe zamówić?

Zakup długopisów reklamowych dla firmy wcale nie jest taką prostą sprawą jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Zwykle zleca się wykonanie takich długopisów reklamowych zewnętrznej firmie, która specjalizuje się w produkcji tego typu gadżetów reklamowych. Mimo to trzeba jednak podjąć szereg istotnych decyzji.

Jedną z takich decyzji, których podjęcia będzie wymagać od każdego zleceniodawcy firma zajmująca się produkcją gadżetów reklamowych, jest wybranie konkretnej marki długopisu. Oczywiście od tego zazwyczaj zależy końcowy koszt całego przedsięwzięcia. Można wybrać długopisy ekskluzywne i zapłacić po kilkaset złotych za sztukę lub też poprzestać na zwykłych plastikowych długopisach i ograniczyć koszt do kilkunastu czy kilkudziesięciu groszy.

Najczęściej oczywiście wybierana jest ta druga opcja - ograniczania kosztów. Długopisy reklamowe nie są aż tak istotną częścią żadnej kampanii promocyjnej żeby opłacało się inwestować w nie duże kwoty. Jakie długopisy zatem wybrać? Najbardziej polecana jest chyba firma Herlitz. Długopisy tej firmy są przede wszystkim tanie, ale równocześnie także bardzo wytrzymałe, dzięki czemu nie zepsują się już po pierwszym użyciu.